KONFERENCIA DONOVALY 23.11.2017

Dňa 23.11.2017 sa tak, ako sme avizovali, uskutočnila "Konferencia stavebných materiálov a technológií vo vzorovom dome 007 s parametrami pre rok 2020". Po roku nás, našich partnerov,projektantov či pedagógov opäť privítali reprezentatívne priestory Residence hotel & club na Donovaloch. 

IMG_4611

Vzhľadom na vysokú účasť prezentujúcich partnerov sa síce začínalo vcelku skoro, avšak ani to neubralo na dobrej a priateľskej atmosfére celého podujatia. Podujatie otvoril svojim príhovorom konateľ spoločnosti Predomov s.r.o. , Jozef Páleník. Tohtoročná konferencia bola zameraná na to, čo je pre nás v tomto roku najaktuálnejšie - stavebné materiály a technológie použité v našom vzorovom dome.  

IMG_4666

Okrem mnoho zaujímavých tém rozdelených do tematických okruhov sa účastníci mohli oboznámiť s novými katalógmi pre rok 2018 či stavebným ťahákom.Nechýbala ani bohatá tombola či torta - ako inak, ako v tvare nášho vzorového domu :) 

IMG_4672

REFERENCIE ÚČASTNÍKOV:

" Dobrý večer,

aj ja sa vám všetkým chcem poďakovať, hlavne Vám, pán Páleník, že ste ma už 3.krát pozvali na konferenciu. Vždy som sa cítil príjemne a prednášky ma obohatili. Svoje poznatky a postrehy odovzdávam ďalej hlavne žiakom našej školy (SPŠS Nitra) ako aj kolegom, takže obohacujete cezo mňa mnoho ďalších ľudí. Nové poznatky tak prichádzajú k budúcej generácii stavbárov a umožňujú im rozvíjať svoje vedomosti. Naozaj som sa s vami cítil dobre a informácie, ktoré som získal, budú pre nás prínosom.

 Nech sa vám naďalej darí, majte vždy úsmev na tvári a pokoj v duši." 

Ing. Štefan Abaffy

 

Z anonymných dotazníkov zbieraných na konferencii spomedzi účastníkov: 

"Nech Boh zastreší Vašu výstavbu a dovedie ju do úspešného konca!"

"Ďakujeme za možnosť prezentácie a naučiť sa novým veciam"

"Vynikajúca organizácia a odborná úroveň"

"Spoluprácu hodnotíme ako výbronú, spájate firmy a projektantov, odovzdávate informácie"

IMG_4618

 

Na záver tohto článku by sme radi poďakovali všetkým zúčastneným.Pevne veríme, že ste sa s nami cítili dobre a konferencia vás obohatila.

Tešíme sa na ďaľšie stretnutia :) 

IMG_4652

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.