Konferencie

IMG_6742 

 

 POZVÁNKA NA KONFERENCIU STAVEBNÝCH MATERIÁLOV A TECHNOLÓGIÍ PRE ROK 2020 , 23.11.2017 DONOVALY

 

Srdečne Vás pozývame na konferenciu stavebných materiálov a technológií pre rok 2020, ktorá sa uskutoční dňa 23.11.2017 (štvrtok) v malebnom prostredí medzi Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami , na Donovaloch. Konferenciu tak ako minulý rok budú hostiť reprezentatívne priestory hotela Residence Hotel & Club.

Naša konferencia má každoročne výborné ohlasy, či už zo strany našich partnerov, pedagógov stavebných škôl, tak aj projektantov, ktorí sa jej pravidelne účastnia v hojnom počte. POZRITE SI VIDEO

Čaká na Vás bohatý celodenný program prednášok vo forme panelovej diskusie , občerstvenie v podobe obeda a coffee break´s, diskusie so zástupcami významných firiem na slovenskom trhu , ale rovnako aj zábavná tombola či pre dámy možnosť nechať sa nalíčiť profesionálnou vizážistkou.

Účastnícky poplatok je vo výške 42 €

Viac informácií získate na mailovej adrese marketing@projektyarchon.sk alebo na tel. čísle +421 948 340 129, +421 903 500 485

facebook pozvánka

 

 

v.konferencia 14.10.2016 donovaly

 

V malebnom prostredí medzi Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami sme prežili krásny piatkový deň spoločne s projektantami zo Slovenska i z Čiech a partnermi - výrobcami stavebných materiálov a technológii. V Residence Hotel&Club sa o nás postarali veľmi dobre a sme spokojní s prístupom manažéra hotela p. Martina Lukačku. Všetci si pochutnali na vynikajúcom jedle.Personál na recepcii, v reštaurácii a v bare bol milý a ochotný. Nik nešetril úsmevom a to pridávalo na peknej atmosfére podujatia.

 

 IMG_6742

IMG_6672

IMG_6667


IMG_6693

 IMG_6707

 IMG_6721

 IMG_6727

 IMG_6729  IMG_6736
   

 

REFERENCIE ÚČASTNÍKOV KONFERENCIE:

1. Konferenciu hodnotím pozitívne, prezentácie boli obohacujúce a diskusie k nim zaujímavé.

2. Konferencia bola na vysokej odbornej úrovni. Skvelá uvolnená atmosféra.

3. Prednášky formou dialógov a argumentácie sú skvelý nápad, len tak ďalej.

4. Konferencia splnila moje ocakávanie (tradične).

5. Na tejto konferencii so prvý krát a vysoko hodnotím obsahovú a aj odbornú úroveň. Verím, že spolupráca bude vynikajúca.

6. Konferencia SUPER, zaujímavé prednášky, krásne prostredie.Keďže som tu po prvý krát, ako projektant, verím v našu spoločnú prácu, ktorá bude prebiehať hladko a s úsmevom. Veľmi sa mipáči informovanie a vzdelávanie projektyntov praktickými prezentáciami.

7. Konferencia splnila moje očakávania - veľmi kladné hodnotenie, výborná organizácia, dobrý výber prednášok.

8. Konferenciu hodnotím, ako úspešnú, výborná organizácia konferencií.

9. Vaše konferencie sú každým rokom zaujímavejšie a riešia problémy projektovania a realizácie do detailu.

10. Veľmi dobrý nápad s panalovou diskusiou, vždy veľmi zaujímavé a reprezentatívne priestory.

11. Pozitívne výborná organizácia a prírodné prostredie. Páči sa mi myšlienka spestriť program, oproti minulým rokom(odborná debata, podklady a prospekty)

12. Každá prezentácia bola veľmi prínosná. Bolo mi potešením zúčastníť sa.

13. Výborná konferencia. Chcem využiť túto chvíľu na poďakovanie za tento deň, že som tu mohla byť, je to super, ďakujem.

14. Všetky prezentácie užitočné a poučné, príjemné prostredie a vysoká úroveň. Ďakujem za všetky pozvania na vaše konferencie.

15. Robíte záslužnú činnosť!

16. Vynikajúca organizácia a zostavenie príspevkov z každej oblasti stavebníctva.

17. Dôležité a priame informácie, odbornosť prednášajúcich a skúsenosti. Konferencia bola výborná, spokojnosť. Som rád, že som sa mohol zúčastniť. Odprednášané sú tu najnovšie nformácie od známych výrobcov na trhu a v tejto oblasti, treba sledovať najnovšie trendy pri projekcii, pripadne ich aplikovať.

18. Konferenciu hodnotím pozitívne, prezentácie boli obohacujúce a diskusie k nim zaujímavé.

HODNOTENIE PREZENTÁCII:

1. AB TEAM - Ing. Peter Snopko 

2. VELUX - Miroslav Piteľ

3. SCHIEDEL - Ing. Maroš Plško

4. BAUMIT -  Ing. Monika Štefancová

5. WIENERGERGER: Ing. Ivan Vozárik

6. BIOSUNTEC - Kurt Hartman

7. TAUS - Ing. Michal Šauša

8. CEMMAC - Ing. Eliška Horňáková

 

IV.KONFERENCIA 22.10.2015 HOTEL KASKÁDY SLIAČ

Dňa 22.10.2015 štvrtok, v Hoteli Kaskády Sliač sa uskutočnila medzinárodná IV. Konferencia NED 2016 realizovaná spoločnosťou PREDOMOV s.r.o. pre projektantov a obchodných partnerov SR a ČR. (NED = nízkoenergetické domy).

Konferencie sa zúčastnilo 93 architektov, projektantov a obchodných partnerov z oblasti stavebníctva a stavebných technológií. 

 

PROGRAM KONFERENCIE 22.10.2015

KONF SPOLOCNA

  

16

24

3

9

6

2

7

15

10 23

 

REFERENCIE:

"Na konferencii NED organizovanou spoločnosťou PREDOMOV, sme sa ako nový partner zúčastnili po prvý krát. Bol som milo prekvapený hojnou účasťou všetkých partnerov na konferencii a priateľskou atmosférou, ktorá tam panovala. Konferencie takéhoto typu sú pre spoločnosť ako je naša veľmi dôležité a prospešné, keďže prezentujeme na trhu produkt, ktorý ešte množstvo ľudí nepozná. Verím, že kontakty získané na tejto konferencii budeme vedieť využiť pre ďalší rozvoj našej firmy."

Ing. Michal Weiss, PhD., TALC, s.r.o

"Konferencia sa mi veľmi páčila, prebiehala v príjemnej atmosfére a jednotlivé príspevky boli zaujímavé. Plus nadviazal som jednu spoluprácu!"

Ján Huraj, PITORESKA.SK

 

Iii.KONFERENCIA 07.10.2014 TÁLE HOTEL PARTIZÁN

 Dňa 07.10.2014 , utorok, sme sa stretli v Nízkych Tatrách, pod Chopkom v krásnom prírodnom i hotelovom  prostredí.Táto konferencia bola výnimočná i tým, že po prvý krát nás navštívili predstavitelia UK Bratislava pod vedením doc. prof. Jozefa Oláha a tým pridali konferencii akademický titul.


 

 


8kon

 

 

5kon

 

 

6kon

 

 

11kon 16kon

 

35kon

 

15kon

33kon 36kon

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.