EC - Energetický certifikát ku kolaudácii

Neohodnotené
 
 

Energetický certifikát budovy - je potrebný ku kolaudácii stavby.

€250    
Kód tovaru 637
Kategória CENNÍK PROJEKČNÝCH SLUŽIEB
 

Energetický certifikát Vám zabezpečíme komplexne a vo všetkých krajoch Slovenska . Energetický certifikát budov vypracujeme vlastnými odborníkmi rýchlo , kvalitne a odborne na všetky zákonom stanovené objekty.

Energetický certifikát budovy - JE POTREBNÝ KU KOLAUDÁCII STAVBY, v ktorom sa hodnotia stavebné konštrukcie, technické zariadenia budovy (napr. spôsob vykurovania, ohrevu TÚV, osvetlenia, chladenia a vetrania) na základe čoho je budova zatriedená do energetickej triedy podľa svojej energetickej hospodárnosti. Rozsah energetických tried je od A (najhospodárnejšie budovy) až po G (najmenej hospodárne budovy). Podľa tohto zatriedenia si užívateľ môže utvoriť predstavu o prevádzkových nákladoch danej budovy.

Energetický certifikát je od 1.1.2008 nevyhnutný pre budovy novopostavené, významne obnovené, ktoré sa predávajú alebo prenajímajú a ich účel využívania je nasledovný: rodinné domy, bytové domy, administratívne budovy, školy a školské zariadenia, nemocnice, hotely, reštaurácie a športové haly a iné budovy určené na šport.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.