Domy najlacnejšie

 

Už niekoľko rokov rastie záujem Vás stavebných investorov postaviť  dom konštrukčne jednoduchého tvaru s funkčne usporiadaným interiérom, ktorý chcete postaviť  čo najlacnejšie.   Všetko však závisí od použitého architektonického riešenia a zložitosti stavby. Ukazuje sa, že projekty domov založené na obdĺžnikovom alebo štvorcovom tvare,  so sedlovou strechou a strešnými oknami  miesto vikierov,  sú v súčasnej dobe najekonomickejším riešením v stavebníctve  bez ohľadu na veľkosť stavaného domu.

Čo robiť, keď potrebujem viac úložného priestoru? Pri výbere domu lacnejších na  výstavbu je  pivnica veľmi drahým riešením.  Preto by ste sa mali zamerať  na projekty rodinných domov s podkrovím. K tomu sedlová strecha, ktorá Vám ponúka väčší priestor,  bude určite ekonomickejším  riešením.

Dôležité si je však uvedomiť, že okrem ekonomického konštrukčného riešenia projektu je dôležité  zvažovať výber stavebných materiálov, ktoré na jednej strane spĺňajú Vaše finančné preferencie, na druhej strane Vám garantujú istotu "zdravej stavby" tak ako uvádza projektová dokumentácia.

Zoznámte sa s našimi návrhmi:

 
561
1066 15611066
Značky

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.