Záhradný teakový nábytok

 Teakový nábytok z Indonézie

 

Na výrobu teakového nábytku sa používa výhradne drevo z obnoviteľných zdrojov - plantáže teakového dreva sú prevažne zo strednej časti Jávy. Na výrobu sa používa jadrové drevo prvej triedy, v ktorej sa nachádza najviac olejovej živice. Typ A môže byť vystavený celý rok  vonkajším podmienkam.

Triedy kvality môžu byť: A,B, a C. Kvalita C je síce o 70% lacnejšia, len s teakom nemá nič spoločné okrem názvu. Drevo je mäkké, nestále, praská a pokiaľ je vystavené vonkajším podmienkam, spravidla do 2-3 rokov je znehodnotené.

Nábytok sa vyrába priamo na Jáve, radí sa medzi najlepšieho výrobcu záhradného teakového nábytku v Indonézii. Spojenie jadrového dreva, designu a modernej technológie sú zárukou trvácnosti , príjemného pocitu a komfortu.

Spoločnosť PREDOMOV s.r.o. ponúka teakový záhradný nábytok za rovnaké ceny ako výrobca  s možnosťou videnia, odskúšania v sídle spoločnosti Švermova 23, Trenčín.

Povrchová úprava - všetky výrobky sú leštené a 2 X ošetrené teakovým olejom s UV filtrom. Vďaka tejto úprave sa nevyskytujú škvrny, predlžuje sa životnosť a nábytok je veľmi príjemný na dotyk.

 

Detaily spracovania, spojov mosadzného kovania:

 


 

 

   
 
24
1799 1241799
Značky

Stránka 1 z 3 - 45 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 45 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.